صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / کسب و کار اینترنتی بهترین سرمایه گذاری که می توانید انجام دهید
online business

کسب و کار اینترنتی بهترین سرمایه گذاری که می توانید انجام دهید

مدیران، نوع کمیابی از افراد هستند که دائماً در حال تجربه موقعیت های تجاری جدید می‌باشند. تعدادی خودشان به دنبال موقعیت های جدید می گردند درحالی‌که دیگران به‌صورت مداوم از ایده های جدید تغذیه می شوند. اکثر موقعیت ها، مهم نیست چقدر خوب به نظر برسند، تبدیل به یک کابوس خورنده پول و سرمایه به دلیل هزینه های جانبی بالا، مقیاس پذیری کند و حاشیه‌های کم می شوند. کسب و کارهای اینترنتی ، می توانند بسیار خرسندکننده باشند زیرا مشکلات سنتی که اکثر تجارت های جدید با آن روبرو هستند را ندارند. در ادامه چهار دلیل اصلی که یک مدیر باید بر روری  کسب و کار اینترنتی  سرمایه گذاری کند را مورد بررسی قرار می دهیم. لطفا با ایران مدیر همراه باشد.

کسب و کار اینترنتی ، مقیاس پذیری عالی را ارائه می دهد

قرار نیست هر کسب و کار اینترنتی به‌صورت خودکار با رشدی نمایی تبدیل به یک موفقیت عظیم شود. بسیاری از مدیران تصور می کنند مشتریان به طور خودکار آن ها را پیدا خواهند کرد و فروششان تضعیف خواهد شد زیرا ردپای کمی در اینترنت به‌جا می گذارند. آن ها تصور می کنند تعدادی توییت و پست در فیس‌بوک تمامی چیزی است که برای تبدیل کردن این کسب و کار اینترنتی به یک دستگاه خودپرداز مجازی احتیاج دارند.
افزایش مقیاس یک تجارت کار آسانی نیست، چه یک تجارت فیزیکی و چه یک کسب و کار اینترنتی باشد؛ اما کسب و کار اینترنتی مزایای زیادی دارد. به‌طور مثال، یک فروشگاه فیزیکی مخاطب تعریف‌شده‌ای دارد، به‌طورمعمول با حاشیه ای از مکان فروشگاه. یک کسب و کار اینترنتی توسط این عامل محدود نمی شود و می تواند با مخاطبینی جهانی تعامل داشته باشد.
هنگامی‌که یک استراتژی بازاریابی و تبلیغاتی تعریف شد، یک کسب و کار اینترنتی می تواند به‌سادگی اهداف خود را مشخص کند و بودجه خود را برای رشد هرچه سریع‌تر افزایش دهد.

کسب و کار اینترنتی آزادی نامحدودی فراهم می کند

بسیاری از مدیران به دلیل اینکه کسب و کارهای اینترنتی آزادی زیادی ارائه می دهند به سمتشان کشیده می-شوند. تکنولوژی مدرن، لپ تاپ ها، تبلت ها، اپلیکیشن های تجاری و ارتباطات VOIP تنها تعدادی از ابزارهایی هستند که به کسب و کارها اجازه ی اجراشدن از هر مکانی را می دهند. دفعه بعد که داخل استارباکس شدید نگاهی به اطراف بیندازید، تضمین می کنم فردی درحالی‌که قهوه ی موردعلاقه خود را می نوشد بر روی تجارت آنلاین خود در حال کار است.
محدود نبودن به یک مکان خاص و یا میز از ساعت 9 صبح تا 5 عصر می تواند بسیار قدرت بخش باشد. بعضی از مدیران نمی دانند چگونه آزادی و شکست را متعادل کنند، درحالی‌که دیگران از آزادی به‌عنوان انگیزه ای برای سخت تر کار کردن استفاده می کنند. نگذارید سوءتعبیر از آزادی باعث هدر رفت زمان شود. مدیران موفق به آزادی احترام می گذارند و متوجه هستند که کار سخت به قادر بودن برای صرف زمان بیشتر با خانواده می ارزد و در فعالیت هایی شرکت می کنند که اکثراً از دست می روند به این دلیل که عضوی از چرخه-ی 9 تا 5 هستند.

سرمایه گذاری کسب و کار آنلاین

 

کسب و کار اینترنتی دارای هزینه های جانبی پایین و حاشیه‌های بالا

یک کسب و کار اینترنتی اغلب به شما اجازه می دهد تا مقداری از هزینه های عظیمی که همراه با کسب-وکارهای غیر اینترنتی است را حذف کنید. نه‌تنها می توانید چیزهایی از قبیل دفتر گران و یا فضای فیزیکی و تعهدات طولانی لیزینگی بلکه می توانید نیاز به نگه داری پول در فضای فیزیکی را از بین ببرید. یک قرارداد تحویل مستقیم و یک قرارداد پیش فروش می تواند به‌شدت خطر مالی شما را کاهش داده و به شما اجازه داشتن حاشیه های ثابت بیشتر با هزینه های کمتر را می دهد.
تصور کنید یک کسب و کار در فروش کلاه در پنج نوع قرمز، آبی، سبز، زرد و نارنجی داشتید. در یک مکان فیزیکی مجبور بودید تمامی انواع کلاه‌ها را در انبار داشته باشید زیرا نمی دانید افرادی که وارد فروشگاه شما می شوند مایل به خرید کدام نوع هستند. اگر کلاه های زرد به فروش نروند مجبور به ارائه تخفیف و قبول خسارت هستید. فروش همین کلاه ها از طریق تحویل مستقیم به این معنی است که مجبور نخواهید شد کلاه های به فروش نرفته را که پیش‌ازاین هزینه آن را پرداخت کرده اید در انبار نگه دارید.

کسب و کار اینترنتی یعنی دسترسی به یک بازار جهانی

جذابیت یک کسب و کار اینترنتی قابلیت اجرا در 24 ساعت شبانه‌روز و در هفت روز هفته و بدون حدومرز است. محدودیت جغرافیایی وجود ندارد و ساعات مشخص کاری وجود ندارد، یک کسب و کار اینترنتی می تواند در هر ساعتی کسب درآمد کند، حتی هنگامی‌که در خواب هستید.
با یک برنامه خوش فکر برای شبکه اجتماعی ، بهبود موتورهای جستجو ( سئو ) و استراتژی های رسانه پرداخت‌شده، کسب‌وکار اینترنتی می تواند رشد کند. به‌تمامی دنیا به‌اندازه نوک انگشتان خود فاصله دارید. پرستیژ قادر بودن برای هدف گیری ایالت ها، مناطق و کشورهای دیگر به کسب و کارهایی با پایه ی اینترنتی برگ برنده را خواهد داد.
آیا تابه‌حال بر روی یک کسب و کار اینترنتی سرمایه گذاری کرده اید و یا در نظر دارید این کار را در آینده انجام دهید؟ نظرات و افکار خود را با ما در بخش نظرات زیر در میان بگذارید.

entrepreneur.com

درباره‌ی ایران مدیر

همچنین ببینید

ایده های کسب و کار

ایده های کسب و کار جدید را چگونه در زندگی روزمره بیابیم؟

ایده های کسب و کار جدید را کارآفرینان بزرگ با توجه به فرصت‌ها در زندگی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *