صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده / درآمد دوم و 17 ایده برای خودکارسازی جریان درآمد دوم شما در زندگی
درآمد دوم

درآمد دوم و 17 ایده برای خودکارسازی جریان درآمد دوم شما در زندگی

درآمد دوم مدت هاست، برای کارآفرینانی که به دنبال آزاد کردن وقت خود، آزاد کردن خود از بند وظایف و مسئولیت های روزانه از پتانسیل تولید درآمد سالم ماهانه هستند.یک جام مقدس است. درحالی که اهمیت درآمد دوم اغلب مورد شک نیست، اما مانع ناگذرایی که اغلب برای دست یافتن به مقدار کافی جریان نقدی از جریان درآمد خودکار دوره ای مورد نیاز است. بیش از حد تحمل است.
واضح است که تولید درآمد دوم دشوار است. این به سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی زمان نیاز دارد. که معمولاً برای مدت طولانی بازده کم یا صفری دارد. ما می توانیم ماه ها و یا حتی سال ها یک دلار از فعالیت های درآمد دوم، درآمدی نداشته باشیم، که باعث می شود حتی داناترین کارآفرین ها در ناامیدی مطلق سر خود را تکان دهند.

قرار دادن تلاشتان در صف اول و جمع آوری بازده آن، برای همیشه پایه و اساس آزادی مالی است. حقیقت امر این است که زمان بسیار باارزش تر از پول است. در حالی که پول می تواند خرج شده و به دست آید. زمان تنها می تواند خرج شود، و برای همیشه از دست برود. هرچه سن ما بالاتر رفته و مسن تر می شویم. اهمیت زمان را بیشتر درک می کنیم و می توانیم در مورد اینکه لحظات گرانبهای زندگیمان را صرف چه کارهایی کنیم آزادانه انتخاب کنیم.

درآمد دوم چیست؟

قبل از بحث در مورد برخی از بهترین ایده های درآمد دوم که می توانید برای خودکار سازی درآمدتان استفاده کنید، درک ویژه معنی مفاهیم بسیار مهم است. به احتمال زیاد بر روی مطالب زیادی از وب سایت ایران مدیر خواهید یافت که ده ها ایده آنلاین یا دنیای واقعی در مورد درآمد دوم ارائه می دهند.
هنگامی که می گوییم یک جریان درآمد دوم است.

به این معنی است که برای حفظ جریان پول نیازی به مراقبت ما وجود ندارد. اکنون، این به این معنی نیست که آن را به طور کامل نادیده گرفته یا فراموش کنیم. نه. کاملاً برعکس. مهم است که هر جریان درآمد دوم را پیگیری کرده و به آن مانند یک شاهین نگاه کنید. مهم نیست چقدر خودکار باشد.

برای درآمد دوم خود یک وبلاگ راه اندازی کنید

مهم ترین روش برای ایجاد درآمد انفعالی راه اندازی یک وبلاگ است. وبلاگ ها می توانند مقدار زیادی درآمد تولید کنند، اما نه به سرعت. اگر قصد راه اندازی یک وبلاگ را دارید. باید بدانید که برای موفقیت نیاز به مقدار زیادی کار و صرف زمان بسیار زیادی دارید. صرف نظر از حوزه کسب و کارتان، تا زمانی که از چیزهایی مثل بهینه سازی موتور جستجو، بازاریابی رسانه های اجتماعی و توانایی نوشتن مطالب با ارزش بالا درک روشنی داشته باشید،

در وبلاگ نویسی موفق خواهید بود. هنگامی که وبسایت شما مشهور شد، با بازاریابی مرتبط محصولات و خدمات به بینندگانتان، به شما پلتفرم و مخاطبی برای تولید جریان های چندگانه درآمد ارائه می دهد.

 یک کتاب الکترونیک بنویسید و منتشر کنید

یک روش عالی دیگر برای تولید مقدار قابل توجهی درآمد دوم، نوشتن و انتشار یک کتاب است. کتاب های الکترونیکی غیر داستانی به آموزش مخاطبانتان در مورد موضوعاتی مانند بازاریابی آنلاین. کسب و کار یا دیگر زمینه های توسعه یافته کمک می کنند، در ابتدا بهتر از کتاب های داستانی به فروش می رسند.
به طور واضح، داستان می تواند مقدار زیادی پول برای شما فراهم کند، اما اگر شما یک نویسنده به روز با دنبال کنندگان واقعی نباشید، رقابت در این کار برای شما سخت می شود. از پلتفرم انتشار مستقیم Amazon Kindle Direct Publishing استفاده کنید و یک کتاب الکترونیک منتشر کنید که یک نیاز موجود در زمینه های محبوبی که تخصص هایی در آن ها دارید را برطرف سازد.

 یک دوره آنلاین ایجاد کنید

آیا یک مهارت فنی دارید؟ آیا می خواهید با انتقال آن مهارت به دیگران یک جریان درآمد دوم سالم برای خود تولید کنید؟ ایجاد یک دوره آنلاین در Udemy یک راه عالی برای خودکار کردن برخی از جریان های نقدی تان است. با این حال، مانند هر جریان درآمد دیگر این هم منفعل است، و برای به جریان انداختن آن به مقدار قابل توجهی تلاش نیاز دارد. چیزهای زیادی وجود دارند که بتوان در یک دوره آنلاین در مورد آن ها آموزش داد و کسب و کار اینترنتی خود را از این طریق توسعه داد.

من در دوره های خودم آموزش مهارت های فنی ای مانند چگونه یک توسعه دهنده وب شوید و یا آموزش بهینه سازی موتورهای جستجو را انتخاب کردم. اما شما می توانید مهارت های دیگری مانند نواختن یک ساز، آموزش یک زبان جدید، عکاسی حرفه ای و غیره را نیز آموزش دهید.

 یک کتاب صوتی ایجاد کنید

این روزها من گاهی اوقات در زمینه کسب و کار کتاب های صوتی فعالیت می کنم و جالب است بدانید که اگر کارها را درست انجام دهید، یک جریان باور نکردنی از درآمد دوم خواهید داشت. پلتفرم ACX Audible پخش فایل های صوتی یکی از قوی ترین پلتفرم های جهان برای پخش کتاب های صوتی است و در رده Audible و iTunes قرار می گیرد. اگر در دانش یا مهارت های پیشرفته ای تخصص داشته یا حرفه ای هستید. می توانید آن ها را از طریق کتاب های صوتی آموزش دهید.

با این حال باید در ارائه مقدار قابل توجهی ارزش تمرکز کنید و مطمئن شوید که یک محصول با کیفیت ارائه می دهید. سعی نکنید همه مسائل را در کنار هم قرار دهید و توقع کسب درآمد اینترنتی داشته باشید.

 یک بازاریاب وابسته باشید

بازاریابی وابسته به احتمال زیاد یکی از قدرتمندترین راه هایی است که می تواند برای شما جریان درآمد دوم ایجاد کند. با این حال، از هر نظر آسان نیست. برای موفقیت در بازاریابی وابسته، باید فالوورهای بسیاری داشته باشید. به عبارت دیگر، باید پلتفرم بزرگی از مخاطب داشته باشید. وقتی یک پلتفرم یا مخاطب ندارید، باید تبلیغات کنید، که این کار می تواند هزینه بر باشد.

اگر بدانید که چکار می کنید و یک بازاریاب اینترنتی (IM) مجرب باشید، موفق می شوید. اما یادگیری ترفندهای آن زمان می برد. با این حال، این یک راه عالی برای فروش محصولات و خدماتی است که متعلق به شما نیست، تبدیل شدن به یک کارگزار مؤثر و در عین حال ایجاد یک جریان درآمد دوم سالم است.

 یک قیف فروش بسازید

هرکس در کسب و کار و بازاریابی، مفهوم قیف فروش را می داند. قیف های فروش روند مشتریان آینده نگر از مرحله مرور تا مرحله خرید را تجسم می کنند. با این حال، ایجاد یک قیف فروش مناسب کار آسانی نیست. این کار به مقدار جدی ای سرمایه گذاری زمان و مرورگرهای بسیاری برای قرارگرفتن در مرحله اولیه قیف نیاز دارد. برای ایجاد قیف فروش خود، باید به هر آدرس ایمیل چیزی ارائه دهید،

برای مؤثرتر بودن آن باید یک پیشنهاد رایگان ارائه دهید. در یک سیستم مانند Aweber یا Mail Chimp ثبت نام کنید وبرای ایجاد قیف فروش خود تلاش کنید. یک پیشنهاد رایگان ایجاد کنید یا یک سری ایمیل خودکار بسازید که باعث شود محصولات قابل فروشتان نردبان ارزش را بالا بروند.

 یک اپلیکیشن تلفن هوشمند بسازید

درست است. می دانم توسعه یک اپلیکیشن تلفن هوشمند آسان نیست. یا باید مهارت های بسیاری داشته باشید. یا هزینه ای به کسی پرداخت کنید که دیدگاه شما را به واقعیت تبدیل کند اما این هنوز هم امکان پذیر است. در حالی که این اپلیکیشن برای جویندگان ثروت می تواند بیشتر از پیمودن راه یک شبه باشد. اما هنوز هم اگر اپلیکیشن درست را توسعه دهید می توانید درآمد موجهی داشته باشید.

اگر بتوانید نسخه بعدی Uber را بارگذاری کنید، بسیار عالی خواهد بود. اگر نه، می توانید زمینه ی اپلیکیشنی را انتخاب کنید که به حل یک مشکل یا براوردن یک نیاز که تاکنون به آن پرداخته نشده است بپردازد. فکر کنید که آیا می توانید چیزی را بهتر کنید؟ چرا به سراغ آن نروید؟ اگر پویایی برنامه‌های کسب و کار اینترنتی و اپلیکیشن های تلفن های هوشمند را درک می کنید و در آن حرفه ای هستید. قطعاً ارزش این را دارد که شروع کنید.

 از اجاره املاک و مستغلات درآمد کسب کنید

مدت زیادی است که املاک و مستغلات منبع درآمد دوم افراد مسن است. سرمایه گذاران و مالکان، خانه ها، آپارتمان ها، و فضاهای مسکونی و اداری خود را برای ایجاد یک درآمد مطمئن ماهانه اجاره می دهند. به طور واضح، املاک و مستغلات منبع خوبی برای ایجاد درآمد خودکار هستند، اما این کار هم به سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای احتیاج دارد.

اگر پول اضافه ای دارید که کنار گذاشته اید، قطعاً می توانید در بخش املاک و مستغلات سرمایه گذاری هایی انجام دهید. می توانید املاکی را خریداری کرده و آن ها را برای دوره های بلندمدت اجاره دهید یا می توانید از طریق سایت هایی مانند AirBnB یا VRBO خودتان املاکتان را برای تعطیلات اجاره دهید. از هر جهت که به آن نگاه کنید. اگر پول اضافه ای داشته باشید این بهترین ایده برای داشتن یک درآمد دوم عالی است.

 بر روی Etsy محصولات دیجیتال بفروشید

Etsy یک منبع عظیم برای افرادی است که می خواهند همه نوع محصولات صنایع دستی خود را به فروش برسانند. اما آیا می دانید که می توانید محصولات دیجیتال را هم بر روی Etsy بفروشید؟ این محصولات دیجیتال می توانند دست دوم هم باشند. همه آنچه برای این کار نیاز دارید این است که برای تهیه یک لیست با کیفیت از محصولات دیجیتالتان زمان بگذارید.

به طور واضح تر، این کار به مراقبت هایی از طرف شما و حصول اطمینان از این که لیست های شما ترافیک درستی دارند نیاز دارد. با این حال، محصولات دیجیتال عملاً به هیچ سرباری نیاز ندارند و زمانی که کیفیت بالایی داشته باشند و برای مخاطبان هدف مربوطه شما جذاب باشند به صورت خودکار به فروش می رسند.

 برای شعرها یا قطعات موسیقی حق امتیاز بگیرید

اگر در زمینه موسیقی فعالیت می کنید، تولید شعرها یا آهنگ هایی که بعداً بتوانید از طریق سایت های محبوبی مانند Audio Socket, Sound Cloud یا Song Freedom حق امتیاز آن را بگیرید می تواند ایده خوبی برای تولید درآمد دوم باشد. اما این کار آسانی نیست. اما اگر بتوانید کاربسیار خوبی تولید کنید ارزش زمانی که برای آن می گذارید را دارد.

برای تولید قطعات موسیقی ای که برای خیل بزرگی از مخاطبان جذاب به نظر می رسد تحقیقاتی انجام دهید. در مورد قطعات موسیقی محبوب دیگری که حق امتیاز بالایی کسب کردند تحقیق کنید و ببینید آن ها چطور توانستند با وجود کپی های غیرقانونی به این نقطه برسند؟

 در YouTube آموزش های ویدیویی ایجاد کنید

YouTube منبع بسیار خوبی برای جریان بزرگی از درآمد دوم است. درحالی که این کار آسان نیست، اما به طور موثری برای کسب درآمد واقعی از این جریان میلیون ها بازدید مهیا می کند. YouTube مسیر بسیار مقرون به صرفه ای به بازار ارائه می دهد. در مورد این که محبوب ترین کاربران YouTube چه کارهایی انجام می دهند تحقیق کنید.

به عنوان مثال، Blippi، که یک سری کودکان است که توسط کارآفرین خلاق، Stevin John ایجاد شده است، و به آموزش کودکان در مورد تمام انواع اهداف کمک می کند و در زمینه خود با بیش از 500 میلیون بازدید تنها در دو سال گذشته به یکی از محبوب ترین سری های یوتیوب تبدیل شده است. افراد موفق را دنبال کنید و سعی کنید فرمول آن ها به صورت منحصر به فردی تکرار کنید.

 به صورت آنلاین عکس های حرفه ای بفروشید

یک راه دیگر برای کسب درآمد دوم از طریق وبسایت های فروش عکس مانند iStockPhoto و Shutter Stock است که در آن حتی وقتی خواب هستید می توانید کسب درآمد کنید. به طور واضح، اگر در مورد موفق شدن در کسب و کار فروش عکس جدی هستید، تنها باید عکاسی و چیزهایی مثل فتوشاپ بدانید. وقتی وارد این رشته کاری می شوید خواهید دید که رقابت بسیاری در آن وجود دارد.

با این حال اگر در عکاسی مهارت و استعداد داشته باشید، می توانید به طور طبیعی عکس های خود را به صورت آنلاین بفروشید. در مورد نرم افزارهای ویرایش عکس به خوبی اطلاعات بگیرید و سپس مورد مناسب خود را انتخاب کنید. انتخاب کنید که در کدام زمینه می خواهید فعالیت کنید. پرتره، عکاسی منظره، عکاسی کسب و کار، و یا چیز دیگر.

 از جایزه تراکنش کارت های اعتباری استفاده کنید

جوایز تراکنش کارت های اعتباری منبع بسیار خوبی برای کسب درآمد دوم ارائه می دهد، به ویژه اگر هنوز هم می خواهید هزینه کنید. درحالی که این جریان درآمد احتمالا شما را ثروتمند نمی کند، اما به شما کمک می کند پول خوبی کسب کنید که احتمالا زندگی روزانه شما را تامین خواهد کرد.

برای کارت های اعتباری با بهترین پاداش های تراکنش کمی جستجوی آنلاین انجام دهید و از طریق تمام پست هایی که جزئیات را در مورد شرایط این کارت ها بیان می کنند آن ها را غربال کنید. در مورد پست هایی که ممکن است بخواهند با تحت فشار گذاشتن شما برای استفاده از یک کارت خاص که ارجاع شما برای آن ها هم منفعت مالی دارد آگاه باشید.

سهام با ارزش خریداری کنید

سهام با ارزش منبع فوق العاده ای برای تولید درآمد دوم است. همچنین برای تولید درآمد نیازی به فروش این سهام ندارید. با این حال، برای کسب جریان درآمد مناسبی از سهام سودده انتخاب شده باید مقدار قابل توجهی از آن را خریداری کنید.

تحقیقات مناسبی انجام دهید و برای یافتن سهام با ارزش مناسب جدیت به خرج دهید. برای شروع نیاز نیست همه چیز را بدانید. باید میل به یادگیری و دانستن داشته باشید. با قدم های کوچک شروع کنید و از آن جا به طور دائم برای کسب درآمد بیشتر از سود سهام بیشتر تلاش کنید.

 از طریق پلتفرم های اعطای وام همتا به همتا سرمایه گذاری کنید

پلتفرم های اعطای وام همتا به همتا مانند Lending Club و Funding Circle با سرمایه گذاری بر روی افراد و شرکت ها یک راه آسان و ساده برای تولید جریان درآمد دوم از پرداخت سود آن ها فراهم می کند. بسیاری از این سایت ها الگوریتم های دقیقی دارند که ریسک را پیش بینی کرده و موارد احتمالی معادله برای شما را محاسبه می کنند.

واضح است، این موضوع به سرمایه گذاری هایی نیاز دارد. اگر مقداری پول کنار گذاشته شده دارید، این روش می تواند راه خوبی برای سرمایه گذاری بدون نیاز به شرایط سخت و فشرده کم بهره در بانک ها و یا سهام با ریسک بالا باشد. تحقیقات کنید و خودتان تصمیم بگیرید که کدام ایده درآمد انفعالی مناسب شماست.

 یک فروشنده ATM شوید

شما می توانید بسته به محل زندگی تان با نصب دستگاه های ATM در مکان های مختلف مانند فروشگاه های کوچک یا مراکز خرید بزرگ و غیره درآمد دوم بسیار خوبی داشته باشید. می توانید در کسب و کارهای مختلف شرکت های خوبی پیدا کنید که به شما اجازه دهد دستگاه های ATM آن ها را نصب کنید و درصد کمی از درآمدی که این دستگاه دارند دریافت کنید.

دستگاه های ATM خارجی برای هر تراکنش 5 دلار هزینه برمی‌دارد، و شما می‌توانید مقدار کمی از آن را دریافت کنید. در حجم بالا این مقدار کم می تواند به مقدار زیادی پول تبدیل شود. واضح است که این درآمد کاملا منفعل نیست و دستگاه ها نیاز به نگهداری هایی هم دارند. اما این کار با توجه به حجم دستگاه های ATM که بتوانید نصب کنید، منبع بسیار خوبی برای دریافت ماهانه جریان نقدی قابل توجهی است.

برای درآمد کمیسیونی یا ارجاعی یک وبسایت تخصصی یا “راهنما” بسازید

اگر در مورد SEO و بازاریابی دیجیتال درک خوبی دارید، شاید بخواهید برای کمک به تولید درآمد کمیسیونی وبسایت های راهنما یا تخصصی ای ایجاد کنید. در بین صدها مورد ممکن، محبوب ترین موضوعات عبارتند از بیمه، کارت های اعتباری، زمینه های پولسازی، رژیم ها و کاهش وزن. چیزی پیدا کنید که در مورد آن چیزهای بسیاری می دانید و حرفه ای هستید و مطمئن شوید که برای ارجاع دادن افراد، ارتباطات خوبی با شرکت های درستی برقرار کرده اید. یا اطمینان حاصل کنید که محصولات و خدمات خوبی را به مردم پیشنهاد داده اید که برای شما از فروش های بعدی هم کمیسیون ایجاد کند.

منبع:

entrepreneur.com

درباره‌ی ایران مدیر

همچنین ببینید

online business

کسب و کار اینترنتی بهترین سرمایه گذاری که می توانید انجام دهید

مدیران، نوع کمیابی از افراد هستند که دائماً در حال تجربه موقعیت های تجاری جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *