صفحه اصلی / بازاریابی / بازایابی شبکه اجتماعی : ۷ راه برای درخشش کسب و کار در شبکه های اجتماعی
بازایابی شبکه اجتماعی

بازایابی شبکه اجتماعی : ۷ راه برای درخشش کسب و کار در شبکه های اجتماعی

بازایابی شبکه اجتماعی چیست؟ صفحات رسانه‌های اجتماعی شما می‌توانند بسیار سودمند باشند و حجم بازدید مشتریان و تبدیل را به وب‌سایت شما هدایت کنند. بااین‌حال، درخشیدن هنگام بازاریابی و رقابت با کسب‌وکارها و افراد دیگر کار بسیار دشواری است. شما باید مطمئن شوید که محتوا و استراتژی‌های بازاریابی شما به‌روز و کارآمدند.

حضور پررنگ در بازایابی شبکه اجتماعی بر حجم بازدید مشتریان، تبدیل، و آگاهی از برند تأثیر می‌گذارد. همچنین، فضای مهمی است که مشتریان با شما ارتباط برقرار می‌کنند. استفادۀ بهینه از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی هم برای شما و هم برای مخاطبانتان سودمند است.

در این‌ مقاله ایران مدیر ۷ روش درخشیدن برندتان در بازایابی شبکه اجتماعی را مطرح می‌کنیم.

۱٫ از یک تقویم محتوایی برای بازایابی شبکه اجتماعی استفاده کنید

کسب‌وکارهای زیادی هنوز محتوای رسانه‌های اجتماعی خود را به‌عنوان یک اقدام بعدی تلقی می‌کنند. پست‌های نامنظم، محتوای به‌سرعت تایپ‌شده، یا فقط به اشتراک گذاری از صفحات دیگر تلاش خیلی کمی است و این فقط نمایش است. مردم به صفحات و پروفایل‌هایی که محتوای اصلی و چشم‌نوازی ندارند توجه نمی‌کنند. اگر فقط هراز‌گاهی چیزی پست می‌کنید، چون منتظر الهام‌شدن چیزی هستید، جزء بهترین‌های صفحات رسانه‌های اجتماعی نخواهید شد.

شما باید با ایجاد یک تقویم محتوای بازایابی شبکه اجتماعی نسبت به محتوای رسانه‌های اجتماعی خود فعال باشید. یک تقویم محتوا جایی است که شما به‌طور واضح برای هر روز و حتی چند بار در روز برای فعالیت در رسانه‌های اجتماعی خود برنامه دارید.

می‌توانید از صفحه گسترده استفاده کنید یا با ابزار تقویم محتوای بازایابی شبکه اجتماعی پرداختی به‌صورت آنلاین کار کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ایدۀ مشخصی از آن‌چه پست می‌کنید و زمانی که پست کنید داشته باشید.

این کار به شما ایدۀ واضحی می‌دهد که آیا انواع مختلفی از فرمت‌ها، مانند فیلم، تصاویر، و مقالات را پست می‌کنید یا نه. همچنین، تضمین می‌کند که شما برای تعطیلات مهم آماده هستید. وقتی شما تقویم محتوایی دارید هیچ‌وقت مخاطبان خود را منتظر نمی‌گذارید.

همچنین، تقویم محتوایی به شما امکان می‌دهد دورنمایی بزرگ از کارتان را و این‌که آیا اهداف رسانۀ اجتماعی خود را دنبال می‌کنید ببینید.

۲٫ در بازایابی شبکه اجتماعی از محتوای تعاملی استفاده کنید

محتوا در هستۀ اصلی موفقیت آنلاین است. این موضوع، برای درخشیدن محتوای خوب، کار به‌مراتب دشوارتری است. کاربران هنگام ایجاد تعامل، به احتمال زیاد ،به محتوا توجه می‌کنند.

محتوای تعاملی ورودی را از مخاطبان شما دریافت می‌کند. کاربران منفعلانه محتوای را مصرف نمی کنند. آن‌ها بخشی از پروسۀ ایجاد آن می‌شوند. شما قبلاً محتوای تعاملی را مانند نظرسنجی، آزمون‌ها، مسابقه، و تست مشاهده کرده‌اید.

اضافه کردن محتوای تعاملی، به‌عنوان بخشی از استراتژی محتوای رسانه‌های اجتماعی، راهی قدرتمند برای جذب بیشتر است. این کار محتوای شخصی‌سازی‌شده را برای کاربران ایجاد می‌کند و درمورد رفتار و ترجیحات کاربر اطلاعات بیشتری به شما می‌دهد.

می‌توانید از ابزارهای آنلاین برای ایجاد محتوای تعاملی در بازایابی شبکه اجتماعی استفاده کنید. محتوای تعاملی شامل اینفوگرافیک‌های تعاملی، نقشه‌ها، نمودارها و گراف‌ها، و محتوای ویدئویی آموزشی است.

محتوای تعاملی یک روند روبه‌رشد در بازاریابی محتواست. حدود ۹۳٪ بازاریابان محتوای تعاملی را مؤثر می‌دانند. بااین‌حال، ۸۸٪ از بازاریابان محتوای تعاملی تولید نمی‌کنند. ادغام محتوای تعاملی با استراتژی بازاریابی سبب جذب بیشتر در کسب‌وکارتان خواهد شد.

۳٫ زیبایی‌شناسی مداوم را برای رسانۀ تصویری خود ایجاد کنید

بازایابی شبکه اجتماعی و رسانه تصویری

شما می‌توانید با استفاده از یک موضوع ثابت در تمام پست‌های تصویری خود، در بازایابی شبکه اجتماعی برندتان را قابل‌تشخیص‌تر و جذاب‌تر کنید. امروزه، صرفاً گرفتن تصویری متناسب با محتوای شما و پست آن اثر زیادی نخواهد داشت. استفاده از تصاویر با کیفیت پایین می‌تواند به برند شما آسیب برساند.

شما نه‌تنها به استفاده از تصاویر با کیفیت خوب نیاز دارید بلکه باید آن را با زیبایی‌شناسی هماهنگ کنید. به احتمال زیاد، با ایجاد زیبایی‌شناسی برند، دنبال‌کننده‌ها و جذب شما بیشتر خواهد شد.

شما می‌توانید این کار را با تطبیق‌دادن تمام پست‌های خود، به‌ویژه تصاویر، با یک موضوع و سبک مشترک انجام دهید. اگر پلتفرم اصلی رسانه‌های اجتماعی شما مبتنی بر تصویر باشد، مانند اینستاگرام، بسیار مهم است. می‌توانید برای همۀ تصاویر یک پالت رنگی تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که از یک فیلتر یا یک موضوع مشترک برای بازایابی شبکه اجتماعی استفاده می‌کنید.

این کار فقط باعث نمی‌شود که صفحات رسانۀ اجتماعی شما خوب به‌نظر برسند. این کار تأثیر قدرتمندی در برندسازی دارد و باعث می‌شود برند شما به‌یادماندنی‌تر شود و حتی می‌تواند راهی برای افراد باشد که شما را تنها با یک تصویر شناسایی کنند.

۴٫ در بازایابی شبکه اجتماعی از محتوای تولیدشده توسط کاربر استفاده کنید

مردم به محتوای تولیدشده توسط کاربر اعتماد دارند؛ چون این کار توسط همتایان خودشان ایجاد شده است. حجم عظیمی از محتوای تولیدشده توسط کاربر وجود دارد که می‌توانید به‌صورت رایگان در رسانه‌های اجتماعی از آن‌ها استفاده کنید. همچنین، روشی بسیار مؤثر هم برای جذب بیشتر هستند.

محتوای تولیدشده توسط کاربر بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد؛ زیرا افرادی که اقدام به ساخت آن می‌کنند، موردحمایت کسب‌وکاری نیستند. آن‌ها چیزی از ایجاد محتوا به‌دست نمی‌آورند و فقط تجربیات خود را به‌اشتراک می‌گذارند. به احتمال زیاد، تعداد زیادی محتوای تولیدشده توسط کاربر به‌صورت آنلاین در ارتباط با کسب‌وکار و محصول شما وجود داشته باشد.

محتوای تولیدشده توسط کاربر می‌تواند به این صورت باشد:

  •  بررسی و رتبه‌بندی
  •  ایمیل مشتریان
  •  عکس مشتریانی که از محصول شما استفاده می‌کنند
  •  پست‌هایی درمورد محصول شما که توسط مشتریانتان ساخته شده‌اند.

می‌توانید محتوای صفحۀ مشتری خود را در صفحات رسانه‌های اجتماعی‌تان نمایش دهید. استفاده از آن‌ها در تبلیغات بسیار مؤثر است. با افزایش محتوای تولیدشده توسط کاربر مشارکت خود را افزایش می‌دهید و در وب‌سایت و رسانه‌های اجتماعی مشترکان خود را به‌دست می‌آورید.

مزیت دیگر استفاده از مطالب تولیدشده توسط کاربر این است که تأیید اجتماعی ایجاد می‌کند و به مردم نشان می‌دهد که شما گوش می‌دهید.

۵٫ بازاریابی کانال متقابل

بازایابی شبکه اجتماعی و کانال ها

مخاطبان شما به احتمال زیاد در پلتفرم‌های مختلف بازایابی شبکه اجتماعی پخش شده‌اند. در حالی که نیازی نیست در هر پلتفرم رسانۀ اجتماعی موجود در آن‌جا باشید، خوب است که در مرتبط‌ترین آن‌ها حضور داشته باشید.

بدون پست‌کردن محتوا و بازاریابی در کانال‌های دیگر، بازدیدکنندگان و مشارکت‌های احتمالی را از دست خواهید داد. برای کسب درآمد آنلاین باید در چندین کانال حضور داشته باشید.

با داشتن پروفایل و پست‌کردن محتوا در پلتفرم‌های مختلف و متعدد افراد بیشتری را به‌دست می‌آورید. بازایابی شبکه اجتماعی چندکانالی در فیس‌بوک، لینکدین، توییتر، و جاهای دیگر دسترسی عظیمی را ایجاد می‌کند.

به احتمال زیاد، پست‌کردن محتوا در پلتفرم‌های مختلف مشکل خواهد بود. اما ابزارهای مدیریت رسانه‌های اجتماعی مانند Hootsuite برای کمک به شما وجود دارد. Hootsuiteو سایر پلتفرم‌ها دارای نسخه‌های رایگان هستند که یک کار عالی را انجام می‌دهند و شما همیشه می‌توانید برای قابلیت‌های بیشتر آن را ارتقا دهید.

۶٫ رقابت کنید و مسابقۀ جایزه‌دار بگذارید

راه دیگر برای درخشیدن برگزاری مسابقات جایزه‌دار برای مخاطبان خود است. مسابقات هیجان و پیش‌بینی ایجاد می‌کنند. کاربران این شانس را دارند که با شرکت‌کردن و ریسک‌نکردن چیزی برنده شوند.

ارتقای مسابقۀ جایزه‌دار در بازایابی شبکه اجتماعی بسیار قدرتمند است؛ به این دلیل که شما از ماهیت پربیننده‌بودن این پلتفرم بهره‌مند می‌شوید. وقتی کاربران درگیر پست‌های مسابقه‌ای شما می‌شوند، دوستان و آشنایانشان نیز مطلع می‌شوند.

این کار منجر به سهم بیشتر، دنبال کنندگان بیشتر، و آگاهی بیشتر از برند می‌شود. وقتی مسابقۀ آنلاین برگزار می‌کنید، بیشترمورد توجه قرار می‌گیرید و برند شما به‌یادماندنی می‌شود. همچنین، ترافیک را به‌سمت سایت عضویت و سایر پلتفرم‌ها برای رسیدن به تبدیل‌ها هدایت خواهید کرد.

۷٫ بازاریابی چت روباتی را در نظر بگیرید

با تحولات چشمگیر در هوش مصنوعی، استفاده از چت ربات‌ها در رسانه‌های اجتماعی رایج تر شده است. برای کسب‌وکارهایی که به‌دنبال جایگزین‌هایی برای برون‌سپاری خدمات مشتریان هستند، چت روبات‌ها ابزارهای موثری هستند. آن‌ها به کاربران کمک می‌کنند تا فوراً با کسب‌وکارها ارتباط برقرار کنند. این کار موجب حل سریع‌تر و راحت‌تر مشکل می‌شود.

سرویس پیام‌رسان فیس‌بوک برای مشاغل مثال خوبی از استفاده‌کردن از چت روبات‌ها در رسانه‌های اجتماعی است. همچنین، توییتر به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد که پیام‌های خودکار را با استفاده از چت روبات‌ها به کاربران ارسال کنند.

شما می‌توانید چت روبات‌ها را آموزش دهید تا به متداول‌ترین سؤالات مشتری پاسخ دهند و حتی از آن‌ها برای برنامه‌ریزی قرارملاقات‌ها استفاده کنید.

این کار به کسب‌وکار شما کمک می‌کند تا در منابع خود صرفه‌جویی کنید. لازم نیست گفته شود که مخاطبان شما فوراً پاسخی را دریافت می‌کنند. با استفاده از چت روبات‌ها در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، هرگز پیام مشتری را از دست نخواهید داد و بلافاصله می‌توانید به آن‌ها کمک کنید.

این یک ارتباط فوری بین مشتری و تجارت شما ایجاد می‌کند و باعث می‌شود آن‌ها احساس کنند که شما به حرف‌هایشان گوش می‌دهید. پیش‌افتادن به‌کمک چت روبات‌ها، در حالی که همچنان در حال رشد است، روشی خاص برای درخشش در رسانه‌های اجتماعی است.
ایجاد مخاطب با درخشش در رسانه اجتماعی

هر روزه، میلیاردها نفر از پلتفرم‌های بازایابی شبکه اجتماعی استفاده می‌کنند. این کار، در صورت استفادۀ صحیح، پتانسیل کمک به رشد کسب‌وکارتان را دارد.

محتوا همیشه در موفقیت رسانه‌های اجتماعی نقش کلیدی خواهد داشت. بااین‌حال، لازم است که با استفاده از تعامل و جذابیت از نظر زیباشناسی محتوا را ارتقا دهید.

با تلاش و ارتباط مداوم، صفحات رسانه‌های اجتماعی شما به موفقیت کسب‌وکار شما می‌افزایند. با استفاده از هفت استراتژی یادشده در بالا، می‌توانید تبدیل و حجم بازدید مشتریان را در رسانه‌های اجتماعی و وب‌سایت خود هدایت کنید.

۷ راه برای استفاده از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی برای رشد لیست ایمیل

بازایابی شبکه اجتماعی و لیست ایمیل

تلاش‌های بازاریابی خود را با استفاده از رسانه‌های اجتماعی برای ساخت لیست‌های ایمیل خود متصل کنید.

آیا می‌خواهید میزان در معرض دید قرارگرفتن شرکت خود را افزایش دهید؟ در این‌جا هفت روش برای ساخت و رشد لیست ایمیل شما با استفاده از رسانه‌های اجتماعی ارائه شده است.

هنگامی که فیس‌بوک در سپتامبر ۲۰۰۶ به روی عموم مردم باز شد، کمتر کسی می‌توانست پیش‌بینی کند که رسانه‌های اجتماعی به چیزی که امروز هستند تبدیل شوند. پیشگامانی مانند MySpace و Bebo تسلیم قابلیت استفاده و سادگی تنظیم فیس‌بوک شدند، و توییتر به‌زودی با تفسیر خودش از بازایابی شبکه اجتماعی به سبک میکروبلاگینگ شروع به کار کرد.

مرکز تحقیقات پیو اظهار داشت که در حال حاضر ۶۸٪ از کل بزرگسالان در ایالات‌متحده از سایت‌های شبکه‌های اجتماعی استفاده می‌کنند که بیش از ۱٫۴ میلیارد کاربر فعال روزانه در فیس‌بوک دارند.

کسب‌وکارها سریع به این قافله پیوستند و اکنون بیش از پنجاه میلیون شرکت برای تبلیغ برند خود از صفحات فیس‌بوک استفاده می‌کنند، به طوری که ۶۵٫۸٪ شرکت‌های آمریکایی با حداقل صد کارمند از توییتر برای تبلیغات بازاریابی استفاده می‌کنند.

اما چگونه می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی برای افزایش میزان در معرض دید قرارگرفتن شرکت خود کمک بگیرید؟ در این‌جا هفت روش وجود دارد که می‌توانید از بازایابی شبکه اجتماعی برای رشد لیست ایمیل خود استفاده کنید.

۱- در بازایابی شبکه اجتماعی میزبان یک ویدئوی زنده باشید

از ویدئو‌های زندۀ فیس‌بوک می‌توان برای تبلیغ محصولات، معرفی پیشنهادات ویژه، و اعلام هدیه‌ها استفاده کرد. پس از ضبط زنده، می‌توان آن را مجدداً در سایت‌های اجتماعی دیگر مانند YouTube و Vimeo بارگذاری کرد.

با میزبانی یک ویدئوی زندۀ فیسبوک می‌توانید با پاسخ‌دادن به سؤالات آن‌ها در زمان واقعی و نظارت بر واکنش آن‌ها به قسمت‌های مختلف محتوای خود مشتریان را درگیر کنید. می‌توانید از این ویژگی برای نمایش تخصص خود در یک موضوع استفاده کنید و از بینندگان خود برای عضویت در لیست ایمیل خود برای مشاهدۀ محتوای مرتبط و اطلاعات بیشتر دعوت کنید.

فیس‌بوک زنده نیز به‌شدت توسط کانال رسانه‌های اجتماعی تبلیغ شده است؛ به گونه‌ای که می‌تواند طیف وسیعی از مشتریان جدید را به تجارت شما جذب کند. در پی موفقیت فیس‌بوک، اینستاگرام ویژگی زندۀ خود را نیز منتشر کرد که توسط شرکت‌ها برای جذب طیف گسترده‌تری از مخاطبان استفاده شود که به این رویکرد تعاملی‌تر در ب بازایابی شبکه اجتماعی جذب می‌شوند.

۲٫ گروه‌های فیسبوکی و لینکدینی برای کسب‌وکار خود ایجاد کنید

گروه‌ها می‌توانند در میان کسانی که عاشق محصولات و خدمات شما هستند روحیۀ اجتماعی ایجاد کنند. به‌نوبۀ خود، اشتیاق آن‌ها می‌تواند دیگران را به تعامل تشویق کند.

ایجاد گروه‌های بازایابی شبکه اجتماعی برای مشاغل شما همچنین به شما این امکان را می‌دهد که نوع خدمات پاسخگوی مشتری‌دوست ارائه کنید که ذی‌نفعان مدرن آن را دوست دارند. با پاسخ‌دادن به بازخوردها و جواب‌دادن به سؤالات، می‌توانید عنصری از اعتماد ایجاد کنید که اغلب بدون داشتن ارتباط نزدیک با ذی‌نفعان در رسانه‌های اجتماعی کار دشواری است.

با ترغیب مرتب مشتریان به ثبت‌نام در لیست ایمیل شما در گروه (به روش غیراسپمی)، شما به‌طور طبیعی امکان پیشرفت را برای افرادی که همچنان ارتباطشان را با شرکت شما ادامه می‌دهند فراهم می‌کنید.

۳٫ مسابقات رسانۀ اجتماعی یا هدایا برگزار کنید

کلمۀ «رایگان» یکی از جذاب‌ترین کلمات در فرهنگ لغت است و از طریق بازایابی شبکه اجتماعی ، می‌توانید مردم را برای برنده‌شدن محصولات یا خدمات رایگان در لیست ایمیل خود وارد کنید.

توییتر یک شبکۀ اجتماعی عالی برای کسب وکار در حال برگزاری مسابقات است. این امر، به‌دلیل پتانسیل جایزه‌دادن شما، برای پربیننده‌شدن و دیده‌شدن توسط افرادی است که از شرکت شما آگاهی قبلی ندارند.

رقابت یا مسابقۀ جایزه‌دار خود را اعلام کنید و به کاربران بگویید که برای ورود باید فقط در لیست ایمیل شما ثبت‌نام کنند. هرچه جایزۀ بهتری برای برنده داشته باشید، تعداد متقاضیان بهتر خواهد بود. به‌یاد داشته باشید، برای تشویق اشتراک‌گذاری و در معرض دید قرارگرفتن بیشتر، هشتگ‌هایی را در مسابقۀ خود بگنجانید.

۴٫ از «تماس تا اقدام» استفاده کنید

«تماس تا اقدام» یکی از مؤثرترین راه‌های مراجعۀ بازدیدکنندگان به وب‌سایت شما برای دل‌به‌دریازدن و عضویت در خبرنامه‌ها و ایمیل‌های شماست. آن‌ها اغلب تبلیغات پوپ آپی یا آیکون، چشم‌نواز، دعوت‌کننده، و جسورانۀ وب‌سایت هستند که بازدیدکننده را وادار به تصمیم گیری می‌کنند؛ آنها می‌توانند در یک لیست ایمیل ثبت‌نام کنند یا روی (اغلب کمتر) «نه، متشکرم» برای ادامۀ جست‌وجو کلیک کنند.

این یک روش عالی برای پرتاب لیست ایمیل‌هایتان در ذهن مخاطبان شماست و می‌توانید در برخی از «تماس به اقدام» در برخی حساب‌های رسانه‌های اجتماعی هم استفاده کنید.

در فیس‌بوک، صفحۀ شرکت شما می‌تواند با افزودن دکمۀ «ثبت‌نام» به نوار منو در بالای صفحه یک «تماس برای اقدام» ایجاد کند. برای تعریف بیشتر دعوت‌نامه، می‌توانید تصویری را در قسمت بالای صفحۀ خود درج کنید که مزایای پیوستن به لیست ایمیل را تبلیغ می‌کند.

۵٫ از عنوان‌های بالای صفحۀ رسانۀ اجتماعی و ابزار کمک دیداری استفاده کنید

عنوان بالای صفحۀ شما، چه برای صفحۀ فیس‌بوک و چه در توییتر، فرصت شما برای اضافه‌کردن ویژگی هنری خارج از قالب‌های ساده و بدون شکل پلتفرم‌های بازایابی شبکه اجتماعی است، در حالی که آن‌ها یک ابزار بصری خوب برای پشتیبانی از یک «تماس تا اقدام» ایجاد می‌کنند، عنوان بالای صفحۀ رسانه‌های اجتماعی می‌تواند کار بسیار بیشتری از فقط راهنمایی‌کردن بازدیدکنندگان به دکمۀ اشتراک انجام دهد.

رنگ‌های چشم‌نواز و یک آرم برجسته مهم هستند، اما علاوه‌براین شما می‌توانید خلاقیت به خرج دهید و یک پیشنهاد یا یک پیکان تبلیغاتی «تماس تا اقدام» زیر آن به‌سادگی یا یک برچسب جذاب اضافه کنید. پتانسیل این کار تقریباً نامحدود است!

۶٫ به مخطبان خود محتوای اضافی ارائه دهید

بازایابی شبکه اجتماعی و محتوای اضافی

چه کسب‌وکار کالا چه کسب‌وکار خدمات داشته باشید، رسانه‌های اجتماعی ابزاری ایده‌آل برای نشان‌دادن کار خود به روشی است که کنجکاوی مخاطبانتان را برمی‌انگیزد. اگر شرکت شما در زمینۀ محصولات دیجیتالی فعالیت می‌کند، می‌توانید یک نمونۀ رایگان برای توزیع در بین دنبال‌کنندگان خود در بازایابی شبکه اجتماعی ایجاد کنید.

اگر کالاهای فیزیکی را می‌فروشید، می‌توانید ویدئویی را پست کنید که محصول شما را از جعبه خارج کند و تست کند. درهرصورت، می‌تواند باعث برانگیختن علاقۀ عمومی و اضافه‌شدن جمعیت جدید شود.

با افزودن یادداشتی که نشان می‌دهد کاربران می‌توانند با عضویت در لیست ایمیل شما «اطلاعات بیشتری کسب کنند»، شما می‌توانید به‌سادگی با تحریک کنجکاوی آن‌ها درمورد آن‌چه که محتوای کامل برای آن‌ها می‌تواند انجام دهد افزایش مشترکان خود را تضمین کنید.

۷٫ قلاب‌های خود را پین کنید

اطمینان حاصل کنید که بهترین محتوای رسانۀ اجتماعی شما همان چیزی است که مخاطبان شما درابتدا می‌بینند. با ایجاد یک «قلاب» – آن پست اصلی که موردتوجه بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد – و با قرار دادن آن در بالای صفحۀ خبری خود، می‌توانید مشتریان را ترغیب کنید تا در لیست ایمیل شما عضو شوند.

خودِ پست پین‌شده می‌تواند هر چیزی باشد و بسته به روز هفته یا زمان سال می‌تواند با سایر پست‌ها عوض شود. اگر برای مدت‌زمان مشخصی حراج یا کد تخفیف ویژه دارید، آن را به بالای صفحۀ خود اضافه کنید تا همه بتوانند آن را ببینند.

همچنین، می‌توان از طریق توییتر یک کارت Lead Generation ایجاد کرد. این کار نه‌تنها صدای توئیت پین‌شدۀ شما را در بالای حلقۀ محتوای شما حفظ می‌کند، بلکه دکمۀ «همین الان عضو شوید» را در زیر پست اضافه می‌کند.

این کار یک استفادۀ عالی از اعلان تماس به عمل است که به‌طور برجسته در صفحۀ پروفایل شما قرار دارد. از طریق کارت Lead Generation، کاربران می‌توانند با دو کلیک در لیست ایمیلی شما مشترک شوند.

سخن آخر

سایر کسب‌وکارهای توییتری و فیس‌بوکی تصمیم می‌گیرند که یک فیلم مقدماتی را در پست پین خود قرار دهند، در حالی که برخی با استفاده‌کردن از آن در فضای تبلیغاتی برتر بسیار راحت‌ترند. تقریباً تمام محتوای درج‌شده باید جذاب و تأثیرگذار باشند.

ازاین‌رو، لازم است که نوعی از رسانه همراه محتوای شما باشد – حتی اگر فقط یک تصویر مرتبط باشد. نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً تجربه‌های خود را با کاربران ایران مدیر به اشتراک بگذارید.

منبع:

Business

درباره‌ی ایران مدیر

Avatar

همچنین ببینید

تولید کننده محتوا

۹ عادت کاربردی برای تبدیل شدن به یک تولید کننده محتوا

تولید کننده محتوا به چه کسانی گفته می‌شود؟ چگونه به موفقیت‌های شغلی خود دست می‌یابند؟ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *